Program lojalnościowy

Regulamin programu lojalnościowego sklepu PIWOmaniaK

Dla osób, które robią zakupy w sklepie PIWOmaniaK, przygotowaliśmy program lojalnościowy polegający na zbieraniu pieczątek i pozwalający na pozyskiwanie nagród w postaci piw za symboliczną złotówkę.

1. Pieczątki należy zbierać tylko na specjalnym, numerowanym i oznaczonym datą blankiecie (zwanym Kartą Stałego PIWOmaniaKa), dostępnym bezpłatnie w sklepie i wydawanym przez sprzedawcę.

2. Pieczątki można otrzymać wyłącznie za zakup piwa lub cydru. Osoby pragnące otrzymać pieczątkę powinny zgłosić ten fakt sprzedawcy, bezpośrednio po dokonaniu zakupu.

3. Po zrobieniu zakupów za kwotę 30 zł lub wyższą i zgłoszeniu chęci otrzymania pieczątki, na karcie klienta zostanie przystemplowana jedna pieczątka. W przypadku zakupów za 60 zł (lub więcej) klient ma możliwość otrzymania dwóch pieczątek, analogicznie za 90 zł – trzech pieczątek, a powyżej 120 zł – czterech pieczątek itd.

4. Po uzbieraniu ośmiu pieczątek klient ma możliwość zakupu za kwotę 1 zł wybranego przez siebie piwa (ewentualna kaucja za butelkę jest dodatkowo płatna), o ile jego cena na sklepowej półce nie przekracza 10 zł lub otrzymania piwa wyprodukowanego przez piwowara domowego (o ile takie są aktualnie dostępne).

5. Po uzbieraniu kompletu pieczątek i zakupie piwa za złotówkę klient ma możliwość ponownego uczestniczenia w akcji zbierania pieczątek.

6. Aby móc skorzystać z programu lojalnościowego należy zebrać komplet ośmiu pieczątek w ciągu pół roku od daty umieszczonej na blankiecie.

7. Ceny, o których mowa w niniejszym regulaminie są kwotami brutto.

8. Program lojalnościowy nie łączy się z innymi zniżkami, obejmuje on jednak piwa będące aktualnie w promocji.

9. Niniejsze zasady programu lojalnościowego w każdej chwili mogą ulec zmianie. Zmiany każdorazowo będą ogłaszanie na stronie internetowej sklepu www.piwomaniak.com